Исполнитель - Led Wind
Альбом - Ілюзія
Год  2012
Hard Rock
Винница, Украина

http://s018.radikal.ru/i522/1204/1d/b254f957f186.jpg

Треклист:
01 - Іntro
02 - Затемнення
03 - Жертва
04 - Останній Політ
05 - За Захід Сонця
06 - Штурм
07 - Я Повернусь
08 - Сльози Ангела
09 - Маска
10 - Прибулець
11 - Що З Твоїм Обличчям, Люба? (bonus track feat Глеб Владимиров, "Редиф")

статья о них (на языке оригинала)

2009 рік, став роком народження вінницької музичної команди з назвою «Led Wind»(перша частина назви запозичена з улюбленого хлопцями легендарного гурту Led Zeppelin, друга ж - Wind означає в перекладі вітер, що в результаті склало свинцевий/головний вітер – ред.).
Фізик по спеціальності, Андрій Поліщук збирає команду у Вінницькому Педуніверситеті. І хоча батьки Андрія були проти того, щоб він кидав вчительську кар’єру й займався музикою, все ж таки Rock and roll в серці придушив магнітну індукцію в мозку.
Led Wind з початку свого заснування стрімко набирає обертів. Тому вже того ж 2009 року, в грудні місяці записується їхній перший демо-сингл, що складається з трьох пісень. Одна з цих пісень - «Жертва», до речі, й досі в ротації на немало відомому «Радіо Рокс Україна». В 2011 році хлопці випускають Інтернет-сингл «Політ Фенікса», який у своєму складі має також три пісні. На композицію «Маска» фронтмен гурту «Серце Дженіфер» Олег Пелипенко знімає, перший для Led Wind, кліп. І уже в лютому місяці 2012 року Led Wind презентує своїм немалочисельним слухачам свій перший альбом - «Ілюзія».
Яскраві емоції, злиття класики хард-року, експресії металу і безкомпромісного гранджу в сучасній озвучці – саме так бачуть свою сутність хлопці з Led Wind. Творчість Led Wind порівнюють з творчістю Джима Моррісона, одного з найхаразматичніших фронтменів в історії рок-музики.

У складі гурту неодноразово змінювались бійці, однак з кожною втратою команда здобувала все більше технічності та вправності. Наразі в Led Wind п’ятеро хлопців: лідер й засновник гурту – Андрій (Поль) Поліщук – вокал, Сергій Коновал – гітара, бек-вокал, Микола Андрущенко – гітара, Ярослав Мазурик – бас гітара, Денис Шинкевич – барабани.

Всі пісні виконуються українською, адже якраз українською хлопцям вдається легко й переконливо передавати свої почуття.

Самотність й закоханість, спокуса й пристрасть, боротьба й перемога якраз такими почуттями наскрізь пронизані тексти пісень колективу. Як потім скаже Андрій Поль, всі ці сценарії списані з життя, з власного досвіду, з власних переживань.  Своїми піснями Led Wind хоче наповнити душі слухачів ентузіазмом, запалом до боротьби, допомогти молоді долати негаразди й свинцевий вітер, що в будь-якому випадку буде на їхньому шляху.
Однак серед ліричності в піснях Led Wind можна знайти й сарказм чи то, швидше, іронію. Як от  пісня «Що з твоїм обличчям, люба?», в ній можна почути такі слова: «…Ти лишишся як мотлох на узбіччі, стара, потворна, зайва і сама…». Очевидно, хтось добряче «насолив» автору композиції, якщо той так вдало та експресивно передав свої емоції текстом.
  І хоча всі пісні, в основному, просякнуті любовними переживаннями,  лідер гурту Андрій Поліщук, він же Поль, досить скептично відноситься до кохання, каже, що воно лише заважатиме його творчості.
-Не те, щоб воно, себто кохання, мене не надихало. Та все ж музою для мене може стати лише та дівчина, з якою у мене тимчасові стосунки. Якщо у тебе постійна дівчина, чи, тим більше, сім’я, то зосередитись на творчості дуже важко! Я уже не раз пробував, - з цього нічого не вийшло. Приходиться постійно чимось/кимось жертвувати. В такій ситуації я змушений менше приділяти уваги своїй коханій, або ж, що ще гірше, гурту. Призупиняється процес творення, а Led Wind це шкодить.

«Сльози ангела» - пісня про любов маленької дівчинки, тинейджера, була написана в присутності трьох дівчаток, які своєю безпосередністю дійсно нагадують янголят. Та й решта пісень, відповідають дійсності, нічого зайвого, нічого надуманого. Слухаючи їх, одразу можна уявити за яких обставин вони писалися й що спровокувало автора торкнутися тієї чи іншої теми.
Загалом у своїх піснях Led Wind пропагують натуральність, природність…виступають проти моральної деградації, душевному розпаду.
Хлопців постійно запрошують виступати на фестивалях, вечірках, рок-концертах. Їх часто можна побачити в Royal Pab та інших розважальних закладах міста.
В недалекому майбутньому хлопці обіцяють нас потішити новим кліпом та цікавими каверами, ми ж, у свою чергу, будемо тішити їх своєю підтримкою та прихильністю.

Якщо є бажання переглянути кліп «Маска» та послухати гарну музику запрошуємо читачів до офіційної групи Led Wind вконтакті:

http://svobodaslova.in.ua/

скачать -

Размер архива 99.14 Мб